S ENBROU NA CESTÁCH - TALIANSKE DOBRODRUŽSTVO
20.06. 2018
S ENBROU NA CESTÁCH - TALIANSKE DOBRODRUŽSTVO Asi ste už niekedy boli v Taliansku. Videli ste Rím, Neapol, prípadne ste si užili dovolenku v niektorej z obľúbených...
Čtěte více...
OPÄŤ PO ROKU
19.06. 2018
OPÄŤ PO ROKU Tretiu májovú stredu sa Banská Bystrica stala dejiskom tohtoročného školenia servisných technikov pre plynové kotly FONDITAL a kotly na tuhé...
Čtěte více...
15. júna budeme mať v ENBRE zatvorené
14.06. 2018
Vážení zákazníci, dňa 15.6.2018 budú všetky tri pobočky ENBRA Slovakia z technických príčin zatvorené. K dispozícii budeme opäť v pondelok 18.6. Ďakujeme za...
Čtěte více...

Všechny novinky...

Kotly FONDITAL po roku skúseností.

Kotly FONDITAL – Dokonalosť pre Vašu spokojnosť

 

Ročne sa na Slovensku predá viac ako 20 tisíc plynových kotlov. Moderný plynový kotol je vysokoúčinným zariadením, ktoré dokáže zabezpečiť požiadavky najnáročnejšieho užívateľa, napr. vykúriť obytné priestory, zohriať TV, spolupracovať s inými zariadeniami, ktoré zefektívňujú prevádzku. Ovládanie a diagnostika dnes ponúkaných kotlov sa zakladá na najnovších výdobytkoch vedy a techniky.

Na Slovenskom trhu sú predstavené desiatky výrobcov so stovkami modifikácií kotlov. Skúsení a výreční obchodníci zvýrazňujú jednotlivé prednosti, ale premlčia prípadné nedokonalosti. Užívateľ pri rozhodovaní, aký kotol si ma vybrať, má problém sa zorientovať v množstve ponúk a argumentácií, aby vybral práve taký kotol, aký potrebuje.

Určite najjednoduchšou cestou pre záujemcu o nový kotol, je dať si poradiť odborníkom – projektantom alebo montážnikom. Pri výbere nového kotla projektant aj montážnik vychádzajú z Vašich potrieb, z vlastných skúseností s určitou značkou a z parametrov typu kotla.

  logo fondital Be PALLINI
   ITACA KC

 

Od r.2014 ENBRA Slovakia s.r.o., po dobrých skúsenostiach z okolitých krajín, vstúpila na slovenský trh s novou značkou silného, spoľahlivého a inovatívneho výrobcu kotlov značky FONDITAL. Odborná verejnosť pozná viacerých taliansky výrobcov, napr. FERROLI, BAXI, BARET, IMERGAZ, ktorí aj u nás sú známy dobrou kvalitou a prístupnou cenou.

Čím oslovil FONDITAL projektantov, montážnikov a zákazníkov, ktorí projektujú, montujú a vlastnia kotol FONDITAL?

Hľadisko projektanta:
       - Široký rozsah modulácií od 1:9 (vhodné pre podlahové kúrenie a nízkoenergetických domov)
       - Široká možnosť napojiť pomocné systémy (zásobníky , soláry , 3-5 zmiešavacích zón, ekvitermiky, GSM ovládanie, OPEN THERM


Hľadisko montážno-servisných špecialistov:
       - Jednoduché konštrukčné riešenie hydrauliky, jeden 3-cestný ventil pre všetky verzie
       - Zameniteľnosť ND v rade kondenzačných kotlov ako aj v rade konvenčných kotlov
       - Kondenzačné kotly sú vybavené otvormi na meranie spalín a jednoduchým prevedením pre servis. Všetky opravy sa dajú jednoducho realizovať spredu kotla
       - Kotly sú vybavené jednou elektronikou s diagnostikou porúch. Väčšina konkurencie má dve elektroniky
       - Pri kondenzačnom kotly si elektronika vyhodnocuje prietok vykurovacej vody cez výmenník a hlási chybu prietoku
       - Výmenník má odvzdušňovací ventil. Konkurencia také prevedenia na výmenníku kondenzačných kotlov nemá, čo spôsobuje žblnkanie výmenníka.
       - Spoľahlivé nerezové výmenníky
       - Pri prípadnej poruche ohrevu TV, kotol môže ďalej kúriť do ÚK. Konkurencia takú možnosť nemá.
       - Štruktúrovanosť kanálov distribúcie chráni Vaše príjmy (degradácia cenný nie je možná)
       - Výmenník s dvoma čidlami spalín, oba vymeniteľné. Konkurencia vymeniteľné snímače spalín nemá.


Hľadisko užívateľa:
       - Jednoduché, intuitívne ovládanie
       - Spoľahlivosť a bezstarostnosť bezporuchovej prevádzky
       - Racionálna, ekonomicky úsporná prevádzka podporená parametrami a vlastnosťami kotla
       - Elegantný dizajn doplnený dotykovým displejom vo vyššej verzii Formentera a Itaca
       - Široká škála výrobkov od najjednoduchších a najlacnejších na trhu po TOP úroveň zabezpečujúci TOP komfort
       - Rozmerovo menšie prevedenie kotlov ako má konkurencia
       - Minimálne náklady na servis


Plnohodnotné predstavenie celej škály výrobkov je obsahom desiatok strán katalógov alebo celodenného školenia. Firma ENBRA Slovakia, s.r.o – exkluzívny partner výrobcu kotlov FONDITAL na Slovensku zabezpečí odbornú a širokú verejnosť potrebnou informáciou, poradí Vám, navrhne riešenie.


S nami spolupracujúce firmy dostali mimoriadne zaujímavé obchodné podmienky, garanciu štruktúrovaného budovania kanálov distribúcií a dodržiavanie cenovej politiky, ale čo je najdôležitejšie, dostali výrobok vysokej estetickej, technickej a technologickej kvality, poruchovosť ktorého je štatisticky zanedbateľná!!!


V prípade kotlov FONDITAL nájdete to, čo skutočne potrebujete. Jednoduché a dokonalé riešenia, vysokú spoľahlivosť a primeranú cenu.

 

Tím ENBRA