S ENBROU NA CESTÁCH - TALIANSKE DOBRODRUŽSTVO
20.06. 2018
S ENBROU NA CESTÁCH - TALIANSKE DOBRODRUŽSTVO Asi ste už niekedy boli v Taliansku. Videli ste Rím, Neapol, prípadne ste si užili dovolenku v niektorej z obľúbených...
Čtěte více...
OPÄŤ PO ROKU
19.06. 2018
OPÄŤ PO ROKU Tretiu májovú stredu sa Banská Bystrica stala dejiskom tohtoročného školenia servisných technikov pre plynové kotly FONDITAL a kotly na tuhé...
Čtěte více...
15. júna budeme mať v ENBRE zatvorené
14.06. 2018
Vážení zákazníci, dňa 15.6.2018 budú všetky tri pobočky ENBRA Slovakia z technických príčin zatvorené. K dispozícii budeme opäť v pondelok 18.6. Ďakujeme za...
Čtěte více...

Všechny novinky...

Už nech je opäť máj

UŽ NECH JE OPÄŤ MÁJ   

Počas prvých májových dní sme mali možnosť privítať na školeniach v rámci celého Slovenska servisných technikov patriacich do širokej servisnej siete našej firmy. Aj vďaka nim sa snažíme skvalitňovať naše služby a prinášať našim zákazníkom to najkvalitnejšie a najinovatívnejšie na trhu.

     

Ktorý je ten vysnívaný?

Samotné školenie prebiehalo v troch slovenských mestách. 9.mája sme začali v Nitre, ďalší deň sme pokračovali v Banskej Bystrici a šnúru školení sme uzavreli v Košiciach.

Spoločne sme hľadali vysnívaný kotol, ktorý sa nám nakoniec aj podarilo objaviť. Predstavili sme si kurenársky unikát z najvyššej rady kotlov Fondital, Itaca Condensing KB, ktorý vďaka širokému rozsahu modulácie 1:9, efektívnej príprave teplej úžitkovej vody, možnosti ovládania dvoch zón a solárneho systému, nastavenia časových programov bez potreby mať nadriadenú reguláciu, možnosti  ovládania kedykoľvek a odkiaľkoľvek na svete a montáži v interiéri, patrí k špičke produktov v oblasti tepelnej a vykurovacej techniky.

Čo nás dostalo „do varu“

Ďalej sme „nahliadli“ aj do vnútra kotla Minorca Condesing, ktorý je jednou z produktových noviniek v našom portfóliu. Prešli sme si tiež celý sortiment produktov v rámci tepelných čerpadiel a ďalších plynových kotlov, ktoré ponúkame. Komínové systémy IGC, ako mnohokrát komplementárne produkty k tým našim, nám predstavil zástupca spoločnosti.

Doslova „do varu“ nás dostala horúca novinka - wifi termostat Cloudwarm. Vďaka tomuto šikovnému zariadeniu dokáže zákazník ovládať svoj kotol jednoducho pomocou smartfónu alebo tabletu. Servisný technik vie zas v prípade potreby sledovať chod kotlov každého jedného zákazníka na diaľku.

Najlepšie aj najbizarnejšie

Ako hovorí stará známa klasika, na koniec to najlepšie. Tohto hesla sme sa držali aj my. Na záver sme teda ocenili to najlepšie, v niektorých prípadoch aj najbizarnejšie, spomedzi našich servisných partnerov.

V Nitre to bol pán Plevka (TP-Corp, s.r.o.) ako najlepší predajca plynových kotlov Fondital vo svojom regióne, pán Schroner (SCHRONER & SON s.r.o.) ako najkomunikatívnejší servisný technik, pán Tahotný (Daniel Tahotný DAMONT) za najdlhší telefonát, ktorý sme mali a nakoniec pán Juhász (Zdeno Juhasz) za najväčšiu odvahu preukázanú pri servisovaní našich produktov.

Z Banskej Bystrice si cenu odniesol pán Milata (Jaroslav Milata S&S Elektro) ako najlepší predajca plynových kotlov Fondital vo svojom regióne, pán Gažúr (Dušan Gažúr ELEKTRO PLYN) ako najhúževnatejší servisný technik, pán Vrana (Plyn Servis Vrana) ako najkomunikatívnejší servisný technik a pán Kókai (GAS - KO, s.r.o.) za najpozitívnejší prístup k predaju kondenzačných kotlov.

V Košiciach sme odmenili pána Baloga (Balog s.r.o.) a pána Siváka (Reviko Group) ako najlepších predajcov plynových kotlov Fondital v ich regiónoch, pána Pulena (Temol s.r.o.) ako najkomunikatívnejšieho servisného technika a nakoniec pána Fortunu (EL-TECHNIK, s. r.o.), opäť, za najväčšiu odvahu preukázanú pri servisovaní našich produktov.


Toľko krátky náhľad do jednej z akcií, ktorým sme sa venovali v máji. Tešíme sa aj na budúci rok, už nech je opäť máj :)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
        

 SR 1

 

SR 2

 

SR 3