S ENBROU NA CESTÁCH - TALIANSKE DOBRODRUŽSTVO
20.06. 2018
S ENBROU NA CESTÁCH - TALIANSKE DOBRODRUŽSTVO Asi ste už niekedy boli v Taliansku. Videli ste Rím, Neapol, prípadne ste si užili dovolenku v niektorej z obľúbených...
Čtěte více...
OPÄŤ PO ROKU
19.06. 2018
OPÄŤ PO ROKU Tretiu májovú stredu sa Banská Bystrica stala dejiskom tohtoročného školenia servisných technikov pre plynové kotly FONDITAL a kotly na tuhé...
Čtěte více...
15. júna budeme mať v ENBRE zatvorené
14.06. 2018
Vážení zákazníci, dňa 15.6.2018 budú všetky tri pobočky ENBRA Slovakia z technických príčin zatvorené. K dispozícii budeme opäť v pondelok 18.6. Ďakujeme za...
Čtěte více...

Všechny novinky...

Našli sme pre Vás vysnívaný kotol: čítajte v Plynár - Vodár - Kurenár alebo na www.tzbportal.sk

 

Snímka

  

NAŠLI SME PRE VÁS VYSNÍVANÝ KOTOL

 Snímka2
Na náš trh ho nedávno priniesla spoločnosť ENBRA. Ponukou špičkového kotla FONDITAL ITACA sa tak rozhodla naplniť
neustále rastúce požiadavky zákazníkov na úsporu energie, komfortnú prevádzku, jednoduché ovládanie a moderný
dizajn.

 

Spolu s možnosťou montáže v interiéri, ovládania kedykoľvek a odkiaľkoľvekna svete, širokým rozsahommodulácie a efektívnou prípravou teplejvody, robia tieto vlastnosti z kotlaITACA dokonalé zariadenie z pohľaduelegancie aj technického riešenia.Vybrali a zhodnotili sme pre Vás toppäť vlastností tohto kúrenárskeho unikátu.

Široký rozsah modulácie

Kondenzačné kotly ITACA vďakavýnimočnej konštrukcii zmiešavačaplynu umožňujú široký rozsah plynulejmodulácie 1 : 9. Kotol tak začínamodulovať svoj výkon od hodnotydeväťkrát menšej, ako je jeho menovitáhodnota. Pri 12 kW verzii je kotolschopný modulovať už od 1,8 kW.Inak povedané, výkon kotla sa dokonaleprispôsobí vašim potrebám. Tátovlastnosť nie len umožňuje šetriť energiu,ale rovnako zvyšuje komfort užívateľa,zamedzuje cyklickému zapínaniua vypínaniu kotla, a tým predlžujejeho životnosť.

Okamžitá dodávka teplej vody bez zbytočných nákladov

Koncept kotla, v ktorom je priamo zabudovaný zásobník teplejvody, výrazne šetrí miesto a vašu peňaženku. Nerezovýnepriamo ohrevný zásobník kotla ITACA s objemom 45 litrovmá unikátne technické riešenie. Je konštruovaný tak, že výmenníkv spodnej časti, kde je voda najchladnejšia, má najväčšiuplochu. Takto je zabezpečený ten najefektívnejší prenos teplamedzi teplom z výmenníka a ohrievanou teplou vodou po celejvýške zásobníka. Vďaka tejto technológii dokáže kotol efektívnevyužiť aj relatívne malý zásobník na vysokú produkciu teplejvody a dodáva užívateľovi vodu ihneď, ako otočí kohútikom.Možnosť pripojenia cirkulačného rozvodu teplej vody pre skutočneokamžitú dodávku teplej vody je samozrejmosťou.

Jednoduché intuitívne ovládanie ako z vášho mobilu

Jednou z top technologických noviniek kotla ITACA je určiteaj dotykový displej, ktorý umožňuje pohodlné, intuitívne ovládanie,rovnako ako z vášho SmartPhonu. Prehľadné ikony,dokonalé rozmiestnenie ovládačov a jedinečné grafi cké rozhranieumožňujú jednoduchú interakciu medzi používateľoma zariadením. Možnosť ovládania dvoch vykurovacích zóna solárneho systému, a tiež časové programy navyše užívateľovidovoľujú nastaviť režim vykurovania a ohrevu teplej vody podľavlastných potrieb bez používania ďalšej nadradenej reguláciea ďalších nákladov.

Poslušnosť na slovo, kdekoľvek ste

Pre komfortnú, ale aj úspornú prevádzku je nevyhnutné správne načasovanie zapnutia a vypnutia kotla. V živote sa však často vyskytnú nepredvídateľné situácie a užívateľ sa vracia domov skôr alebo neskôr, ako mal naplánované. Výsledkom je, že ho „privíta“ nevykúrený dom alebo sa doma počas jeho neprítomnosti kúrilo zbytočne. Riešenie je pritom úplne jednoduché – mobilná aplikácia, pomocou ktorej dokážete kotol ovládať jednoducho cez internet. Chod kotla sledujete odkiaľkoľvek, zapínate ho, vypínate, nastavujete požadovanú teplotu a pod. Toto všetko z vášho mobilu a samozrejme bez dodatočných poplatkov. Mobilná aplikácia pre kotly FONDITAL navyše umožňuje servisnému technikovi v prípade potreby sledovať chod kotlov každého jedného zákazníka. Vďaka tomu je schopný pružnejšie reagovať na akékoľvek servisné požiadavky.

Nielen kotol, ale súčasť interiéru

V dnešnej dobe trend výstavby rodinných domov kladie veľký dôraz na čo najefektívnejšie využitie priestoru, a tak často neostáva dostatočný priestor na technickú miestnosť alebo technická miestnosť chýba úplne. Preto vzniká potreba vykurovacích zariadení, ktoré zároveň plnia funkciu dizajnového interiérového doplnku. Kotol ITACA nie je kotol, ktorý by ste chceli schovať, naopak, budete sa ním chcieť pochváliť. Inovatívny dizajn, dôraz na tie najmenšie detaily, kompaktné rozmery a ergonomické tvary umožňujú dokonalé splynutie kotla ITACA s akýmkoľvek domácim prostredím.

Pätoro kotla ITACA, ktorým sa ale určite nekončí bohatý súbor jeho výnimočných vlastností, robí z neho špičkový produkt z hľadiska dizajnu aj technologického riešenia. Je to skutočne vysnívaný kotol, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

 

 http://www.tzbportal.sk/kurenie-voda-plyn/nasli-sme-pre-vas-vysnivany-kotol.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kotol Fodnital