Podmienky akcie Veľké cenobranie s ENBROU
06.10. 2017
          Podmienky akcie, ktorá prebieha do konca roku 2018, nájdete tu:                  
Čtěte více...
Minulosť a prítomnosť v meraní tepla alebo súčasné požiadavky na MT: čítajte na www.tzbportal.sk
27.09. 2017
                                                                  
Čtěte více...
Vyhľadajte za pár sekúnd našich obchodnných a sevisných partnerov pomocou Mapy partnerov ENBRA
26.09. 2017
Hľadáte predajcu kotlov, bojlerov alebo iných produktov, prípadne servisné stredisko vo svojom okolí? Pomocou Mapy partnerov ENBRA () dokážete za pár sekúnd...
Čtěte více...

Všechny novinky...

Raňajky s ENBROU

 

RAŇAJKY S ENBROU

       

Počas leta sme pre našich partnerov pripravili sériu eventov „Raňajky s ENBROU“, na ktorých si budú môcť pochutnať vo vybraných predajniach po celom Slovensku. Okrem voňavej kávy a chrumkavých croissantov prídu na rad aj kotly FONDITAL, ktoré Vám predvedieme v plnej kráse. A keďže nie sme povrchní, odhalíme aj tú ich vnútornú :)

Akciu sme odštartovali 13.júna v predajni Plyspo v Rožňave. Utorňajšie ráno tak patrilo nášmu obchodnému zástupcovi Števovi Hricovi a servisnému technikovi Vladovi Ďurdíkovi. Spoločne všetkých previedli portfóliom produktov plynových kotlov FONDITAL po obchodnej aj technickej stránke. Nahliadnuť sa dalo aj priamo dovnútra vybraných kotlov. Pozreli sme sa „na zúbok“ kotlu Antea KRB 24, ktorý sa za takmer štyri roky predaja na slovenskom trhu teší veľkej obľube, a tiež kotlu Minorca KC 20, ktorý zas obsahuje hliníkový výmenník špeciálne vyvinutý pre firmu FONDITAL. V ten istý deň sme s eventom pokračovali ešte v predajni Thermat v Spišskej Novej Vsi. Aj tu sme sa stretli s veľkým záujmom našich partnerov, ktorí nás zasypali množstvom zvedavých otázok, na ktoré samozrejme dostali aj odpovede.

Raňajkovať budeme aj ďalej, počas celého leta nás čakajú zastávky nielen na východe, ale aj v rámci stredného a západného Slovenska. „Od júna do septembra prejdeme viacero vybraných predajní po celej krajine. Pokúsime sa všetkým našim partnerom a rovnako aj potenciálnym zákazníkom komplexne priblížiť portfólio FONDITAL, z ktorého si každý vie vybrať plynový kotol podľa svojich potrieb a možností,“ hovorí Evgenia Gololobová, obchodná riaditeľka spoločnosti ENBRA Slovakia.

Ak by Vám teda v horúcich letných dňoch dobre padlo ľahké občerstvenie a radi by ste sa dozvedeli viac aj o kotloch FONDITAL, tešíme sa aj na Vás.

Informácie o raňajkách, ktoré chystáme, budú priebežne zverejňované na našej webovej stránke.

      2
na web        20170824 083249
         
20170824 092221       20170824 094103
         
20170824 084242        naaa weeeeb
         
20171004 084518        na web2