Využite Horúcu letnú akciu od ENBRY
06.06. 2019
špeciálnu letnú akciuPripravili sme pre Vás , s ktorou sa v horúcich letných dňoch zahrejete ešte viac. K Vašim obľúbeným plynovým kondenzačným kotlom Antea, Formentera...
Čtěte více...
Podmienky akcie Doprajte si dokonalý relax s ENBROU
23.05. 2019
Súťažte s nami o wellness pobyt v horách! Nakupujte počas celého roka 2019 plynové kotly FONDITAL a získajte wellness pobyt pre dve osoby. Podmienky akcie, ktorá prebieha...
Čtěte více...
Odpočty meračov spoločnosti ENBRA on-line na portáli poschodoch.sk
25.02. 2019
Majte svoje energie pod kontrolou Energie sú jedným z najdrahších artiklov domácností a firiem. Preto je samozrejmé, že sa hľadajú cesty k ich šetreniu. Jednou z nich je...
Čtěte více...

Všechny novinky...

OPÄŤ PO ROKU

 

OPÄŤ PO ROKU

 

Tretiu májovú stredu sa Banská Bystrica stala dejiskom tohtoročného školenia servisných technikov pre plynové kotly FONDITAL a kotly na tuhé palivá ENBRA. Opäť po roku sme tak mali možnosť privítať servisných technikov z celého Slovenska patriacich do širokej servisnej siete ENBRY. Aj vďaka ich práci sa môžeme orientovať na najmodernejšie trendy a technológie, ktoré našim zákazníkom zaručujú úspory pri zachovaní plného užívateľského komfortu, a to všetko s ohľadom na životné prostredie.

Padla stovka

Aj napriek tomu, že sa tohtoročné školenie konalo iba v jednom meste – Banskej Bystrici, účastníkov sme mali zase o niečo viac. „Tento rok sme zaznamenali vyše sto účastníkov, čo nás veľmi teší. Vysokú úroveň kvality montáží a servisných zásahov možno totiž dosiahnuť iba s kvalitnými servisnými technikmi a ich proaktívnym prístupom k zákazníkovi. Pravidelné školenia sú preto veľmi dôležitou súčasťou budovania čo najkvalitnejších služieb pre našich zákazníkov,“ hovorí Evgenia Gololobova, obchodná riaditeľka spoločnosti ENBRA Slovakia.

 

Novinky, ktoré osviežia Vaše leto

V prvej časti školenia sme si predstavili portfólio našich produktov, pričom sme sa zamerali na najhorúcejšie NOVINKY. Z plynových kotlov FONDITAL sú to ITACA CH KR s možnosťou kaskádového zapojenia logikou Master/Slave bez nutnosti použitia nadriadenej regulácie (do šesť kotlov v kaskáde) a rozsahom modulácie až 1:10 a ITACA KB, ktorá vďaka širokému rozsahu modulácie 1:9 a možnosti ovládania dvoch zón a solárneho systému, patrí k jedným z najobľúbenejších produktov, ktoré ponúkame. Medzi tohtoročné novinky patrí tiež kotol ENBRA CB-EKO PELLET. Tento stacionárny oceľový automatický kotol na pelety spĺňa požiadavky najprísnejšej piatej emisnej triedy vo všetkých výkonových radách. ENBRA CB-EKO PELLET je navyše súčasťou dotačného programu Zelená domácnostiam, vďaka čomu je možné ušetriť pri jeho kúpe slušnú čiastku – maximálna výška dotácie je až 1500 eur. Ďalším bodom stredajšieho programu boli ohrievače vody a nepriamoohrevné zásobníky, z ktorých ponúkame hneď niekoľko modelov: ENBRA EZO, NOK, NOX, NOH a MAX. Poslednou novinkou v našom produktovom portfóliu, ktorá doslova osvieži Vaše leto, sú klimatizácie ENBRA. Na výber máte z troch prevedení a to ECO PLUS, Kryo a IL BELLO, ktoré je úplne bez vonkajšej jednotky. Kombinácia technológie studenej plazmy a samočistiacej funkcie, poskytuje vysokú kvalitu vzduchu a odstraňuje baktérie a alergény. Naše klimatizácie nachádzajú uplatnenie všade tam, kde sú kladené vysoké nároky na kvalitu, design a rovnako komfort bývania. V našom produktovom portfóliu máme však k dispozícii aj riešenia pre zákazníkov, ktorí pozerajú predovšetkým na cenu.

V ďalšej časti školenia sme sa zamerali na spúšťanie a servis plynových kotlov FONDITAL, čím nás previedol Andrea Sguaitamatti od nášho talianskeho dodávateľa. Do spúšťania a servisu kotlov ENBRA CB-EKO, ENBRA CB-EKO PELLET a horákov B-MAX nás zase v spolupráci s našim produktovým manažérom zasvätil Andrea Palma, zástupca spoločnosti B-Max, rovnako z Talianska. „Servis týchto zariadení je skutočne nenáročný. Najväčšou výhodou je ich jednoduchá konštrukcia a schopnosť pracovať aj s peletami nižšej kvality,“ doplnil Ivan Ďurica, produktový a reklamačný manažér spoločnosti ENBRA Slovakia.

 

Ako kážu dobré zvyky

Posledným a, ako dobré zvyky kážu :), aj najdôležitejším bodom programu, bolo rozdávanie ocenení. A to, že si našich servisných partnerov naozaj ceníme, dokazuje aj počet ocenených. Za najväčšiu ochotu preukázanú pri servisovaní našich produktov sme ocenili hneď siedmich partnerov. Bol medzi nimi pán Vrana (PLYN SERVIS VRANA, s.r.o.), pán Fiľo (SERVIS F PLUS, s.r.o.), pán Švidroň (Pavol Švidroň), pán Beták (BEŤO s.r.o.), pán Golian (GOLD tím, s.r.o.), pán Milata (Jaroslav Milata S&S Elektro) a pán Gažúr (Dušan Gažúr ELEKTRO PLYN).

Nezabudli sme ani na najlepších predajcov plynových kotlov FONDITAL za uplynulý rok, ktorí si od nás odniesli poukaz na štvordňový pobyt v slnečnom Taliansku. Na horúce Talianske slnko sa tak mohli tešiť zástupcovia firiem PLYN SERVIS VRANA, s.r.o., Home Systems s.r.o. a Jaroslav Milata S&S Elektro.

Toľko teda k jednej príjemnej májovej strede. Ďakujeme všetkým, ktorí si k nám našli cestu a tešíme sa už teraz na stretnutie opäť po roku :)

     

ÁNO - DSC 0031

ÁNO - DSC 0052

ÁNO - DSC 0057

 ÁNO - DSC 0068 ÁNO - DSC 0072