ENBRA Power Inverter 8kW (230V) Mono

Záruka 3r.
A+++

Variant produktu

Zobraziť dokumentáciu

Špecifikácia

  • Druhy tovaru : Tepelné čerpadlá ENBRA Exclusive _ ORCA
  • Typ chladiva : R32
  • Nom. tepelný výkon A7/W35 [kW] : 8
  • Technický garant : Prísečan Martin
  • TP - Druh tovaru : Tepelné čerpadlo

Moderný a úsporný zdroj tepla, kde pri plynulom riadení výkonu kompresoru a ventilátora dosahuje delené (split) tepelné čerpadlo ENBRA ORCA hospodárnu a tichú prevádzku. Prostredníctvom internetového pripojenia a prehľadnej regulácie je i na diaľku jednoducho ovládané. Medzi hlavné výhody patrí predovšetkým jeho výkon. U jednotiek ENBRA Power Inverter je 80% vykurovací výkon až do -15°C a prevádzkový rozsah až do -25°C. S vlastnou reguláciou je možné ovládať do 3 vykurovacích okruhov. Výstupná teplota je 60°C a každá vnútorná jednotka je vybavená naviac elektro-ohrevom. Inštalácia vonkajšej a vnútornej jednotky je možná až do vzdialenosti 30m.


Zákaznícka podpora

Volajte 048 410 35 44

Kontaktujte nás

Montáž a servis

Iba správne namontované a udržiavané zariadenie pracuje efektívne a úsporne. Pre inštaláciu a servis našich produktov je k dispozícii široká sieť pravidelne školených servisných partnerov. Našu servisnú sieť nájdete na: https://servis.enbra.sk/


Radi pripravíme ponuku špeciálne pre Vás

enbra@enbra.sk

Kontaktujte nás

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.