Hľadáme obchodno-technického zástupcu vykurovacej a chladiarenskej techniky

Pridaj sa k nám!

Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: asap

Mzdové podmienky (brutto): 1 000 EUR/mesiac. Prémiová zložka mzdy neobmedzená (základ + mesačné prémie závislé od predaja + koncoročné bonusy). Finálna výška mzdy bude predmetom dohody a závisí od skúseností kandidáta.

ENBRA hľadá teba!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne oslovovanie, vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu.
Vytváranie partnerskej siete vo zverenom regióne – západné a stredné Slovensko.
Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientami za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
Poskytovanie technického poradenstva.
Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava a tvorba cenových kalkulácií a ponúk.
Reprezentácia spoločnosti u partnerov.
Jednanie s projekčnými a dodávateľskými (montážnymi) firmami.
Predaj produktov spoločnosti (vykurovacej techniky – plynové kotly, kotly na tuhé palivo, ohrievače vody, klimatizácie a tepelné čerpadlá).
Zabezpečenie a realizácia obchodno-technických školení pre partnerov.
Sledovanie a zabezpečenie platobnej disciplíny zákazníkov.
Monitoring trhu a konkurencie.
Účasť na tvorbe obchodnej stratégie.
Spolupráca s marketingovým oddelením pri zabezpečovaní akvizícií vo zverenom regióne.
Príprava zmlúv.

Zamestnanecké výhody, benefity

Notebook, služobný telefón, služobné vozidlo aj na súkromné účely, sick days, spoločné firemné akcie, zázemie stabilnej spoločnosti, motivačný odmeňovací systém.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám váš životopis. Spoločnosť ENBRA SLOVAKIA s.r.o. bude kontaktovať iba vybraných kandidátov.
Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie výhodou, Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax v obchodnej činnosti je vítaná.
Vedomosti a prax z oblasti vykurovacej a chladiarenskej techniky sú výhodou.
Komunikatívnosť.
Prezentačné zručnosti a presvedčivý prejav.
Motivácia a chuť učiť sa nové veci a pracovať na sebe.
Zodpovednosť.
Silná osobnosť orientovaná na výsledok.
Skúsenosti s priamym predajom výhodou.
Skúsenosti s telefonickým kontaktom so zákazníkmi výhodou.
Lojalita.
Technické zmýšľanie.
Reprezentatívne vystupovanie.
Anglický jazyk výhodou.

Kontakt

Vaše životopisy zasielajte na kontakty uvedené nižšie:

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Rusková
Tel.: +421 907 860 308
E-mail: ruskova@enbra.sk

Adresa spoločnosti

ENBRA SLOVAKIA s.r.o.
Zvolenská cesta 29
974 05 Banská Bystrica