Kotol na splátky

Potrebujete nový plynový kotol, no chýbajú vám finančné prostriedky na jeho kúpu a inštaláciu? Chcete všetko vyriešiť na jednom mieste? ENBRA má skvelé riešenie. Ponúkame vám poradensto pri výbere a následne si môžete kúpiť plynový kotol aj na splátky.

Je to jednoduché!

  1. Vyberte si z našej ponuky plynových kondenzačných kotlov.
  2. Radi vám poradíme s výberom ideálneho kotla pre vašu domácnosť.
  3. Vyplňte svoje kontaktné údaje vo formulári nižšie a so získaním finančných prostriedkov na nákup kotla, príslušenstva a jeho inštaláciu vám pomôžu pracovníci spoločnosti Cetelem.
  4. Na kotol od nás získate predĺženú 5 ročnú záruku úplne zdarma.

 Kotol ENBRA na splátky

 

Prečo si vybrať kotol od ENBRA?

Naše plynové kondenzačné kotly ENBRA Fondital sa radia medzi špičku na trhu. Z hľadiska výkonu a efektivity prevádzky spĺňajú najprísnejšie štandardy a tiež emisné normy. Vyrábajú sa v Európe a vyznačujú sa unikátnou konštrukciou nerezového výmenníka. Ten je pri dodržaní pokynov výrobcu pri montáži a predpísaných servisných prehliadkach prakticky nezničiteľný a zaručuje vysoký výkon a hlavne dlhú životnosť. ENBRA kotly ponúkame v rôznych variantoch, výkonoch a príslušenstve. Takže či už máte vymyslené akékoľvek zapojenie, sme si istí, že pre vás máme najvhodnejšie riešenie.

      kotly ENBRA

Radi vám poradíme pri výbere kotla. Neváhajte a ozvite sa nám.

Chcem sa poradiť

 

Výhody EKO pôžičky na kotol od Cetelem

  • Zvýhodnený, garantovaný úrok  4,9 % ročne
  • Požičajte si od  2 000 € až do 50 000 €
  • Pôžičku môžete kombinovať so štátnou dotáciou
  • Bez poplatku za poskytnutie úveru
  • Požiadanie o úver bez potreby návštevy banky

 

   

 

Máte záujem o nezáväznú ponuku na kotol a na financovanie? 

Stačí vyplniť krátky formulár s vašimi údajmi. My sa vám ozveme a spolu vyberieme kotol presne pre vás. Následne vás bude kontaktovať aj pracovník spoločnosti Cetelem (BNP Paribas Personal Finance SA) s možnosťami financovania.