Vodomery

Voda je vzácnosť. Majte jej spotrebu pod kontrolou s vodomermi spoločnosti ENBRA SLOVAKIA.

Či sa jedná o meranie spotreby v byte, či v priemyselnej prevádzke, na vodomery ENBRA sa vždy môžete spoľahnúť: zaručujú presné a spoľahlivé meranie, dlhú životnosť a stabilitu metrologických parametrov. V našom sortimente nájdete vodomery vyhovujúce širokej škále požiadaviek na veľkosti prietokov, montážnu orientáciu, teplotnú triedu, pracovný tlak aj charakter použitia, vrátane prevádzky v extrémnych podmienkach.

Kde nestačia konvenčné mechanické meradlá, ponúkame pokročilé ultrazvukové meradlá. Kde sú prekážkou tradičné materiály, poradíte si vďaka našim vodomerom zo špeciálnych plastových kompozitov. Pohodlné odpočty šetriace čas a eliminujúce riziko chyby spôsobené ľudským faktorom zaisťujú vodomery vybavené rádiovými či káblovými digitálnymi modulmi.

Ak hľadáte efektívne a spoľahlivé riešenie v oblasti merania prietoku vody, ponúkame vám kompletný servis. Či už chcete inštalovať bytové vodomery, alebo domové a priemyselné vodomery, spoľahnite sa na nás

 Potreba merania spotreby vody pred vás môže postaviť rozmanité výzvy, ale so všetkými vám rád poradí náš tím odborníkov.

 

Najčastejšie otázky o meradlách a ich overovaní