Developeri | ENBRA

Riešenia pre
developerov

Inovatívne energetické riešenia pre malé aj veľké developerské projekty.

ENERGETICKÉ RIEŠENIA NA MIERU
pre vaše developerské projekty

Ste developer a hľadáte spoľahlivého partnera v oblasti merania a regulácie tepla, vykurovacej techniky alebo vzduchotechniky a chladenia? ENBRA je tu pre vás. Ponúkame komplexné služby, ktoré sú podporené najmodernejšími technológiami a efektívnymi riešeniami.

Naše skúsenosti a odborné znalosti nám umožňujú prispôsobiť sa potrebám vášho projektu, či už ide o malú bytovú jednotku alebo veľký bytový dom.

Image

rozsiahla sieť
projekčných partnerov

Spolupracujeme s takmer 100 projekčnými partnermi v Slovenskej republike a viac ako 200 v Českej republike.

Image

účinné
energetické riešenia

Zabezpečujeme dlhodobú prevádzku bez starostí. S našimi riešeniami dosiahnete maximálnu účinnosť a udržateľnosť.

Image

široké
portfólio produktov

Neobmedzujeme sa na jedno konkrétne riešenie alebo značku. Preto vieme ponúknuť produkty na mieru v oblasti energetiky, vykurovania, ohrevu vody alebo merania.

Špecializované služby pre developerské projekty

projekce

služby projekcie

Naši zmluvní projekční partneri projektujú v oblasti energetiky, vykurovania, chladenia a MaR. Poskytujeme prostredníctvom rozsiahlej siete partnerov projektové riešenia a projektovú dokumentáciu pre rôzne typy budov.

DEVELOPERI | ENBRA

poradenská a konzultačná činnosť

Poskytujeme poradenskú a konzultačnú činnosť v oblasti vykurovacích a chladiacich systémov a technickú pomoc pri regulácii vykurovacích systémov.

PROJEKTANTI | ENBRA

široké portfólio produktov

Neobmedzujeme sa na jedno konkrétne riešenie alebo značku. Preto vieme ponúknuť produkty na mieru v oblasti energetiky, vykurovania, ohrevu vody alebo merania.

Vytápění | ENBRA

Realizácia projektov

Prostredníctvom rozsiahlej siete realizačných partnerov zabezpečujeme kvalitnú a rýchlu realizáciu energetických zákaziek podľa individuálnych požiadaviek klienta a projektu, od malých projektov až po tie najväčšie.

rozúčtování

rozpočítavanie nákladov

Už viac ako 30 rokov sa špecializujeme na spravodlivé rozpočítavanie nákladov na teplo a vodu v bytových domoch.

školení

Komplexný servis a podpora

Záručný a pozáručný servis ponúkame v celej krajine vďaka sieti vyškolených partnerov ENBRA. Flexibilne reagujeme na požiadavky klientov počas realizácie zákazky aj po jej ukončení.

SME SPOĽAHLIVÁ VOĽBA
PRE DEVELOPEROV

V oblasti developerských projektov je veľmi dôležité mať partnera, ktorý rozumie vašim potrebám a dokáže ponúknuť komplexné riešenie. Spoločnosť ENBRA s viac ako 30-ročnými skúsenosťami prináša inovatívne a efektívne technológie pre meranie, reguláciu tepla a obnoviteľné zdroje energie. Naše komplexné riešenie na rozpočítavanie nákladov na teplo zabezpečuje transparentnosť a dôveru medzi developermi a ich klientami.

Vďaka nášmu tímu odborníkov rozumieme potrebám developerského sektora a sme dôveryhodným partnerom mnohých developerov. S nami získate istotu kvality, inovácií a dlhodobej spoľahlivosti.

CHCETE dopytovať RIEŠENIE PRE váš developerský PROJEKT?

ALEBO VYPLŇTE ONLINE FORMULÁR

REFERENCIE

Jedna z najmodernejších nemocníc na Slovensku kontroluje vlastnú spotrebu vďaka meračom tepla a chladu Sharky 775 a FS 475, ktoré sme do tohto zdravotníckeho zariadenia dodali.

Nemocnica Bory – Penta Hospitals, Bratislava

Nemocnica Bory

Vďaka moderným meračom chladu SHARKY 774 a 775 a zberníc ENBRA EASY2 SIM môže zákazník sledovať dáta o spotrebe jednotlivých prevádzok pohodlne cez portál ENBRA CONNECT. 

Nákupné centrum Aupark, Žilina

Aupark Žilina

Do nadčasových inšpiratívnych priestorov Interpolis Office Center sme dodali vodomery ENBRA ER-AM s rádiovým modulom a odpočtové sady ENBRA EWM. Zákazník má tak k dispozícii presné údaje o spotrebe vody celého komplexu. 

Interpolis Office Center, Banská Bystrica

 

Interpolis Office Center

Pre Obchodný dom Kunovice sme realizovali rekonštrukciu kotolne. Komfortné vykurovanie majú vďaka novým plynovým kondenzačným kotlom ENBRA CD 100H a ENBRA CD 50H

OBCHODNÉ CENTRUM KUNOVICE, Česká republika

Plynový kondenzační kotel ENBRA CD