Bytový fond | ENBRA

riešenia pre
bytový fond

Dodávka, montáž a rozpočítavanie nákladov od ENBRA komplexne.

Komplexné služby
prispôsobené správcom bytových domov

ENBRA ponúka širokú škálu produktov a služieb určených pre bytový fond. Od vykurovania cez meranie a rozpočítavanie nákladov na dodané teplo a vodu až po overovanie meračov. Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby spĺňali špecifické potreby vašej firmy a zabezpečili dlhodobú bezstarostnú prevádzku.

Image

Bezstarostná
inštalácia a servis

Zabezpečujeme kompletnú inštaláciu všetkých potrebných zariadení a garantujeme ich bezproblémovú prevádzku. Naši technici sú pripravení odpovedať na všetky vaše otázky.

Image

detailné a spravodlivé
rozpočítavanie

Vďaka nášmu vlastnému softvéru poskytujeme správcom a vlastníkom bytových domov profesionálne a spravodlivé rozpočítavanie nákladov na energie medzi jednotlivé bytové jednotky.

Image

INDIVIDUÁLNa
technická podpora

Naše služby nekončia inštaláciou. Poskytujeme následnú technickú podporu prispôsobenú potrebám vášho bytového fondu a zabezpečujeme bezproblémový a efektívny chod všetkých systémov.

Vodoměry ENBRA | Katalog produktů

Produkty pre bytový fond

Rozúčtování | ENBRA

Služby pre bytový fond

Štefan Hric | ENBRA

"Naším cieľom je poskytnúť vám dlhodobú funkčnosť bez starostí za rozumné peniaze. Na zariadenie sa pozeráme komplexne a ponúkame riešenia pre všetky oblasti bytového fondu."

Štefan Hric,
riaditeľ oddelenia služieb

spoľahlivá voľba
pre váš bytový fond

V oblasti energetického manažmentu a rozpočítavania nákladov bytových fondov sme nielen jedným z lídrov na slovenskom trhu, ale aj inovátormi, ktorí ponúkajú komplexné portfólio produktov a služieb.

Vďaka vlastnému metrologickému stredisku a certifikovaným technikom garantujeme nielen presnosť, ale aj dlhodobú spoľahlivosť všetkých našich produktov a služieb.

Naše riešenia umožňujú znížiť prevádzkové náklady a zvýšiť komfort bývania všetkých užívateľov bytov. Spoločne s vami navrhneme a zrealizujeme riešenie na mieru, aby ste dosiahli efektívne hospodárenie s energiami, spravodlivé rozúčtovanie a maximálnu návratnosť vašich investícií. So spoločnosťou ENBRA máte istotu profesionálneho partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

 

Chcete dopytovať riešenie pre bytový fond?

alebo vyplňte online formulár

REFERENCIE

Pre všetky bytové domy trnavskej mestskej časti Arboria sme dodali RÁDIOVÉ VODOMERY ENBRA ER-AM, ÚDAJE Z KTORÝCH TVORIA ZÁKLAD PRE SPRAVODLIVÉ ROZPOČÍTAVANIE NÁKLADOV NA TEPLO A VODU, KTORÉ V TEJTO ŠTVRTI TAKISTO REALIZUJEME. 

MESTSKÁ ŠTVRŤ ARBORIA, TRNAVA

Arboria Trnava

PRE BYTOVÉ DOMY MESTSKEJ ŠTVRTI SLNEČNICE SME REALIZOVALI DODÁVKU VODOMEROV ENBRA ER-AM A MERAČOV TEPLA ENBRA SUPERCAL 739 S DIAĽKOVÝM ODPOČTOM SPOLU SO SLUŽBOU ROZPOČÍTAVANIA NÁKLADOV NA TEPLO A VODU. ZÁKAZNÍK MÁ VĎAKA NAŠIM MERAČOM PRESNÉ ÚDAJE O SPOTREBE KAŽDÉHO VLASTNÍKA A ISTOTU SPRAVODLIVÉHO ROZPOČÍTAVANIA NÁKLADOV.

MESTSKÁ ŠTVRŤ SLNEČNICE, BRATISLAVA

Slnečnice Bratislava

Pre bytové domy v Košiciach sme dodali a nainštalovali pomerové rozdeľovače vykurovacích nákladov ENBRA CALORIC a ekvitermickú reguláciu.

BYTOVÉ DOMY, HAVANSKÁ, KOŠICE

 

Havanská Košice

RAČIANSKA MESTSKÁ ŠTVRŤ RÍNOK RAČA BOLA VYBUDOVANÁ Z DLHOROČNE CHÁTRAJÚCEJ RUINY VINÁRSKYCH ZÁVODOV. PRE BYTOVÉ DOMY V TEJTO ŠTVRTI SME DODALI RÁDIOVÉ VODOMERY A MERAČE TEPLA ENBRA, KTORÉ ZABEZPEČUJÚ PRESNÉ ÚDAJE O SPOTREBE KAŽDÉHO VLASTNÍKA.

MESTSKÁ ŠTVRŤ RÍNOK RAČA, BRATISLAVA

Rínok Rača