Města a obce | ENBRA

riešenia pre
Mestá a obce

Komplexné energetické riešenia a služby pre mestá a obce.

energeticky efektívne a úsporné obce

Či už spravujete priemyselné budovy, kotolne, školy, radnice, bytové domy alebo zelené budovy, ENBRA je vaším spoľahlivým partnerom v oblasti energetiky.

Ponúkame širokú škálu služieb, od projekčných služieb prostredníctvom širokej siete projekčných partnerov, cez energetické riešenia až po diaľkové monitorovanie a reguláciu. Vďaka našim službám získate kontrolu nad energetickým manažmentom v budovách vašej samosprávy a môžete využiť aj naše odborné poradenstvo. Či už potrebujete klimatizáciu, systém núteného vetrania ,opravu alebo overenie meračov alebo efektívne vykurovanie a ohrev vody, sme tu pre vás.

Spolu s vami budujeme energeticky efektívne a ekologické obce a mestá.
 

Image

Udržateľne a
ekologicky

S našimi riešeniami prispievate k ekologickejším a udržateľnejším mestám a obciam, čo výrazne zlepšuje kvalitu života ich obyvateľov a vedie k pozitívnemu vnímaniu verejnosti.

Image

efektívna prevádzka
prinesie úspory

Vďaka našim službám môžete dosiahnuť výrazné úspory energie, čo povedie k efektívnejšiemu využívaniu vášho rozpočtu a poskytne vám viac priestoru na ďalšie investície do rozvoja vašej obce.

Image

komplexná starostlivosť
a podpora

ENBRA je vaším dlhodobým partnerom, ktorý ponúka nielen technologické riešenia, ale aj odborné poradenstvo a podporu v každej fáze spolupráce. Máte tak istotu maximálnej kvality a spoľahlivosti služieb.

Špecializované služby pre obce a mestá

Ponava

Ponúkame široké portfólio produktov

Neobmedzujeme sa na jedno konkrétne riešenie alebo značku. Preto vieme ponúknuť produkty na mieru v oblasti energetiky, vykurovania, ohrevu vody alebo merania.

rozúčtování

meranie, diaľkové odpočty a rozpočítavanie

Profesionálne služby v oblasti merania, odpočtov meračov a rozpočítavania nákladov. Na presné a spravodlivé rozdelenie nákladov technológia ENBRA SMART.

zkušebna

servis a overovanie meračov

Špecializujeme sa na opravy a servis meracích prístrojov, ich overovanie a kalibráciu. Aby sme zabezpečili presné a spoľahlivé meranie vašich meracích zariadení.

Martin Guštafík | ENBRA

"V ENBRA chápeme, že presné meranie spotreby vody a tepla je kľúčové pre efektívne spravovanie zdrojov. Náš tím sa postará o to, aby vaše vodomery a merače tepla dokonale odmerali každú kvapku vody alebo energiu v nej. Nechajte to na nás a užívajte si presnosť, ktorú Vám poskytujú meradlá overené u nás."

Martin Guštafík,
riaditeľ AMP

Sme spoľahlivá voľba
pre mestá a obce

Pokiaľ ide o komunálnu infraštruktúru, je kľúčové mať dôveryhodného partnera, ktorý rozumie špecifikám a potrebám komunálneho sektora. Spoločnosť ENBRA s viac ako 30-ročnými skúsenosťami ponúka špičkové služby a riešenia v oblasti energetiky, vodárenstva a pokročilého merania. Naše metrologické pracoviská a inovatívne systémy, ako napríklad "Suché obce", zaručujú presnosť, efektívnosť a dlhodobú spoľahlivosť.

Vďaka nášmu tímu odborníkov a širokej ponuke komplexných služieb sme sa stali partnerom mnohých miest a obcí v celej krajine.

S nami získate istotu kvality, profesionálneho prístupu a stálej spoľahlivosti.

Chcete dopytovať riešenie pre vaše mesto alebo obec?

alebo vyplňte online formulár

REFERENCIE

"Od roku 2011 obec Ostrá Lúka využíva služby spoločnosti ENBRA. Pravidelne si dávame overovať vodomery na verejnom vodovode v Ostrej Lúke. Za túto dobu som sa stretol s ochotou, ústretovosťou a profesionálnym prístupom, za čo Vám patrí veľká vďaka."

Mgr. Juraj Jelok, starosta obce Ostrá Lúka

 

 

reference

DO ZÁKLADNEJ ŠKOLY ČELECHOVICE SME DODALI NOVÝ KOTOL ENBRA CD. ŠKOLA MÁ VĎAKA TOMU KOMFORTNÉ VYKUROVANIE CELEJ BUDOVY A ROVNAKO ÚSPORU NÁKLADOV NA VYKUROVANIE CELÉHO OBJEKTU.

ZŠ ČELECHOVICE, ČR

Reference ZŠ Čelechovice