Řešení pro projektanty | ENBRA

Riešenia pre
PROJEKTANTOV

ENBRA spolupracuje s takmer 100 partnermi v oblasti projekcie. Ak ešte nie ste jedným z nich, zistite, čo vám spolupráca s nami môže priniesť.

Vstup pre projektantov Žiadosť o vytvorenie účtu

Enbra prináša projektantom Odbornú podporu a špičkové produkty

V spoločnosti ENBRA už viac ako 30 rokov venujeme výberu a výrobe kvalitných produktov v oblasti merania vody a tepla, vykurovania, vzduchotechniky a chladenia. Naše produkty sú prísne testované a certifikované, takže ich môžete s istotou používať vo svojich projektoch.

Spolupracujeme s takmer 100 projekčnými partnermi, pre ktorých pripravujeme technické podklady a pomáhame pri tvorbe projektovej dokumentácie. Naším cieľom je poskytovať komplexnú podporu a školenia, aby naši partneri mohli využívať najnovšie technológie a riešenia.

Image

Bohatý výber
Produktov tzb

Ponúkame široký sortiment kvalitných a certifikovaných produktov na meranie vody, tepla, vzduchotechniky a chladenie. Široký výber a skvelá skladová dostupnosť.

Image

Profesionálna podpora 
A školenia

Využite náš tím odborníkov a obchodných zástupcov v celej krajine na poradenstvo, návrh a výber systémov pre rôzne typy budov vrátane školení a technickej podpory.

Image

Systém provízií
networking

Tešiť sa môžete na výhodný provízny systém a pravidelné odborné a spoločenské podujatia, na ktorých sa nielen vymieňajú vedomosti, ale aj nadväzujú cenné kontakty v odvetví.

Prečo sa stať enbra partnerom

  • Široká ponuka produktov v oblasti TZB
  • Projektová dokumentácia na stiahnutie vrátane súborov BIM
  • Dostupná technická podpora
  • Školenia a vzdelávacie materiály
  • 3D modely výrobkov
  • Podpora pri výbere výrobkov
  • Zaujímavý  provízny systém

Staňte sa proječným partnerom

Projekční studie a analýzy | ENBRA

S nami zažijete...

Ako partner ENBRA budete zapojení do školení a vzdelávacích programov v oblasti TZB, ktoré vás posunú o krok ďalej vo vašom odbore. Získate možnosť zúčastniť sa s nami na veľtrhoch a rozšíriť si sieť profesionálnych kontaktov. Môžete sa k nám pridať aj na exkurzie k zahraničným dodávateľom. Okrem toho na vás čakajú športové a spoločenské podujatia, ako sú golfové turnaje, cyklistické výlety, bowling alebo lyžovanie, kde si v neformálnom prostredí vymieňame skúsenosti s našimi partnermi a tí majú možnosť sa navzájom spoznať.

Partnerstvo ENBRA je kombináciou profesionálneho rastu a zábavy a otvára projektantom TZB dvere k novým profesionálnym príležitostiam a priateľstvám.

ENBRA Golf Event

Nenechajte si ujsť neopakovateľnú atmosféru a množstvo golfových zážitkov. Pre všetkých hráčov golfu organizujeme každý rok tradičný ENBRA Golf Event. Tento medzinárodný turnaj je stretnutím našich dodávateľov a zákazníkov s vynikajúcou atmosférou na greene aj počas spoločenského večera.

Cyklistické výlety s ENBRA

Záver letnej sezóny býva v ENBRA každoročne v znamení cyklistického športu. Spoločne s našimi partnermi organizujeme nezabudnuteľné cyklo-výlety. Spájame radosť zo šliapania do pedálov s neformálnym stretnutím v príjemnej atmosfére a večer zaslúženým pivkom v ruke. Naše cyklo-eventy nie sú len o športovej výzve, ale aj o tvorbe vzťahov a spoločných zážitkoch. Sú skvelou príležitosťou pre stretnutie s inými partnermi, výmenu nápadov a nadviazanie nových obchodných kontaktov. 

A ďalšie...

Počas celého roka pre vás organizujeme produktové školenia, ako v priestoroch našej centrály, tak aj u našich zahraničných dodávateľov. Môžeme sa spoločne stretnúť na Aquatherme v Nitre a Prahe, veľtrhu Ptáček, konferencii Domus, Vykurovanie, či Správa Budov.

Máte záujem o spoluprácu?

Vyplňte nižšie uvedený formulár alebo nás kontaktujte

Typ partnera

Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov.

ENBRA golf

Kto a čo je ENBRA

Stojíme na čele trhu v oblasti predaja vodomerov, meračov tepla, rozumieme metrológií, vieme vyriešiť vykurovanie a chladenie. Zákazníkom prinášame ucelené služby pre systémy merania tepla a vody a rozpočítavania nákladov, od prvých krokov v návrhu riešenia až po starostlivý servis.

Avšak, naša skutočná sila spočíva v ľuďoch, ktorí tvoria srdce ENBRA. Vládne medzi nami skvelá atmosféra, spájajú nás spoločné hodnoty a to sa odráža v tom, že svoju prácu robíme radi. ENBRA sme my všetci.
 

Zistite viac