ohřev vody

Ohrev vody

Teplá voda je základom teplého domova. Prinášame úsporné a spoľahlivé riešenia na ohrev vody vo vašej domácnosti.

Zistite viac

Plynové kondenzačné kotly | ENBRA
Plynové kondenzačné kotly
Tepelná čerpadla | ENBRA
Tepelné čerpadlá
Fotovoltaika ENBRA
Fotovoltika

na ohrev vody padne Až 40 % 
nákladov bežnej domácnosti

Preto je dôležité zvážiť, ako bude domácnosť vodu ohrievať. Pri rozhodovaní o výbere zdroja na ohrev teplej vody treba zohľadniť počet členov domácnosti, ich zvyky a ďalšie aspekty.

Ohrev vody ako riešenie je založený na poskytnutí najvhodnejšieho spôsobu ohrevu vody, ktorý vám pomôže nielen ušetriť peniaze, ale aj znížiť váš dopad na životné prostredie. Či už hľadáte plynové kondenzačné kotly, tepelné čerpadlá alebo ohrievače, máme pre vás riešenie. Ponúkame vám možnosť kombinovať rôzne systémy, aby ste dosiahli maximálnu účinnosť a pohodlie.

Image

ponúkame EKOLOGICKé  
A ÚSPORNé riešenia

Komfortný ohrev vody pomocou moderných technológií ponúkame domácnostiam, firmám aj organizáciám už viac ako 30 rokov. Našim hlavným cieľom je ponúknuť vám pohodu a komfort s nízkymi nákladmi a dlhodobou životnosťou.

Image

PRODUKTY
POD VLASTNou ZNAČKOU

Nehľadiac na typ technológie (plynové kondenzačné kotly, elektrické kotly, tepelné čerpadlá, solárne systémy a ďalšie) vždy vyberáme produkty, ktorých kvalitu garantuje značka ENBRA a ľudia, ktorí za touto kvalitou stoja.

Image

garantujeme
odbornosť

Spolupracujeme preto s overenými servisnými partnermi, stavebnými inžiniermi a architektmi, ktorí sa môžu spoľahnúť na náš skúsený interný tím. Vďaka tomu sa na kvalitu ENBRA môžete spoľahnúť aj vy.

Produkty pre
ohrev vody

Vyberte si produkty, ktoré sú pre vás najvhodnejšie.

Ohřev vody - ENBRA

Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás , stačí nás kontaktovať.

Ekologické riešenia pre ohrev vody

Kondenzačný kotol | ENBRA

KondeNzačný kotol

 • Dostupná prípojka plynu
 • Dom určený na rekonštrukciu
 • Podľa veľkosti domácnosti akumulačný zásobník s objemom 8 alebo 20 litrov
 • Kompaktné rozmery
Tepelné čerpadlo | ENBRA

tepelné čerpadlo

 • Ekologický zdroj vykurovania
 • Dostupné dotácie
 • Nízke náklady na prevádzku
 • Podľa veľkosti domácnosti akumulačný zásobník
Ohřívače a bojlery | ENBRA

Stacionárny nepriamoohrevný zásobník

 • Určený na ohrev vody externým zdrojom/zdrojmi s 2 výmenníkmi
 • Smaltovaný vnútorný povrch tanku
 • S bočným pripojením

Univerzálny recept
neexistuje

Správny výber spočíva v komplexnom pohľade na požiadavky aplikácie, t. j. na požiadavky používateľa na dodávku teplej vody, ktoré sa môžu značne líšiť medzi domácnosťou a športoviskom, technickými a priestorovými možnosťami miesta inštalácie. Vplyv má aj vzdialenosť umiestnenia ohrievača od miesta spotreby a s tým súvisiace tepelné straty, preto sa v mnohých prípadoch pre vzdialenejšie odberné miesta používa samostatný menší ohrievač, ktorý je v konečnom dôsledku ekonomicky efektívnejší.

Naše služby

poradenství

PORADENSTVo

Neobmedzujeme sa na jednu konkrétnu technológiu. Naši odborníci vám pomôžu vybrať najvhodnejšie riešenie. Zabezpečujeme návrh, dodávku produktov, implementáciu a bezproblémovú prevádzku.

dotace

Dotácie a financovanie

Máme dlhoročné skúsenosti s dotáciami na rekonštrukcie a novostavby. Využite aktuálne možnosti dotácií na plynové kotly, tepelné čerpadlá a fotovoltiku.

Servis B

servis

Vďaka servisnej sieti našich partnerov ENBRA vám ponúkame nielen kvalitné produkty, ale aj záručný a pozáručný servis, ktorý vykonávajú vyškolení profesionáli počas celej životnosti realizovaných riešení.

Sme spoľahlivá voľba
pre ohrev vody

Naším hlavným cieľom je zaistiť vám komfort a pohodlie s nízkymi nákladmi. Za viac ako 30 rokov existencie sa nám podarilo zostaviť tím uznávaných odborníkov, ktorí navrhnú ideálne riešenie pre vaše individuálne potreby podľa technického stavu a možností budovy. Či už ide o plynové alebo kotly na tuhé palivá, tepelné čerpadlá alebo fotovoltické systémy, máme skladom široké portfólio produktom s overenou kvalitou a garantovanou zárukou.

Pri realizácii vášho zámeru sa môžete spoľahnúť na našich overených servisných partnerov, ktorí vám zaistia odbornú montáž a následný servis.

Zaistíme tiež riešenia na presné meranie nákladov na ohrev vody a jej spotrebu.

Chcete poradiť alebo sa informovať o riešení na ohrev vody?

alebo vyplňte dopytový formulár

Referencie

PRI REKONŠTRUKCII RODINNÉHO DOMU SA MAJITEĽ ROZHODOL PRE PLYNOVÝ KOTOL ENBRA CD 24. JEHO PATENTOVANÝ NEREZOVÝ VÝMENNÍK ZABEZPEČUJE SPOĽAHLIVÚ PREVÁDZKU A JEDNOTRUBKOVÉ PREVEDENIE GARANTUJE JEDNODUCHÉ A EFEKTÍVNE ČISTENIE NA 100 %. RIEŠENIE VYKUROVANIA A OHREVU VODY RODINNÉHO DOMU PRINIESLO ÚSPORU ENERGIE PRI OPTIMÁLNOM VÝKONE KOTLA.

ZVOLEN, SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Plynový kondenzačný kotol ENBRA CD24

Dodávka a montáž tepelného čerpadla Clivet Sphera Evo 2.0 s výkonom 12 kW. Sphera Eva 2.0 ponúka štandardné diaľkové ovládanie a dve elektrické kazety. Čerpadlo zaručuje ohrev teplej vody na 60 °C pri vonkajšej teplote do -10 °C a na 65 °C pri vonkajšej teplote do 7 °C.

Popůvky pri Brne, Česká republika

Clivet

Výmena starého plynového kotla za nový kondenzačný kotol ENBRA CD 34H v reštaurácii vo Zvolene. „Spoľahlivý výkon zabezpečuje plynulý chod našej prevádzky. Jeho moderné funkcie a technológie nám umožňujú presné nastavenie teploty a prinášajú aj významné úspory v prevádzkových nákladoch.“ 

Ján Novák, Zvolen

Ohrev vody Zvolen
ENBRA golf

Kto a čo je ENBRA

Stojíme na čele trhu v oblasti predaja vodomerov, meračov tepla, rozumieme metrológií, vieme vyriešiť vykurovanie a chladenie. Zákazníkom prinášame ucelené služby pre systémy merania tepla a vody a rozpočítavania nákladov, od prvých krokov v návrhu riešenia až po starostlivý servis.

Avšak, naša skutočná sila spočíva v ľuďoch, ktorí tvoria srdce ENBRA. Vládne medzi nami skvelá atmosféra, spájajú nás spoločné hodnoty a to sa odráža v tom, že svoju prácu robíme radi. ENBRA sme my všetci.
 

Zistite viac