Pro domácnosti

Produkty a služby
pre domácnosti

Naše produkty a inovatívne riešenia vám pomôžu dosiahnuť energetické úspory a zvýšiť komfort vášho bývania.

Zistite viac

Fotovoltaika ENBRA
Fotovoltické systémy
Tepelná čerpadla | ENBRA
Tepelné čerpadlá
Klimatizace | ENBRA
Klimatizácie
Plynové kondenzačné kotly | ENBRA
Plynové kondenzačné kotly
Image

Ponúkame ekologické
a úsporné riešenia

Naše produkty sú navrhnuté tak, aby boli energeticky úsporné a šetrné k životnému prostrediu, čo vám pomôže ušetriť účty za energie a znížiť vašu uhlíkovú stopu.

Image

Garantujeme  
odbornosť

Pravidelne organizujeme odborné školenia s individuálnym prístupom nielen pre našich partnerov, ale súčasťou realizácie každej zákazky je aj poradenstvo.

Image

Poskytujeme
spoľahlivý servis 

Na Slovensku a v Česku máme stovky overených montážnych a servisných partnerov. Poskytujeme im pravidelné školenia, aby rozumeli produktom a poskytovali profesionálny servis.

Úspora energií a komfort pre váš domov

VIDEO ENBRA pro domácnosti

https://www.enbra.sk/sites/default/files/styles/video/public/images/2023/11/video_enbra_nahled_pro_domacnosti.png.webp?itok=q5fqkJoR

RiešeniA pre
domácnosti

Vyberte si riešenie, ktoré je pre vás najvhodnejšie

Pro domácnosti - ENBRA

Poradíme vám najlepšie riešenie. Kontaktujte nás

Sme spoľahlivá voľba 
pre domácnosti

Začínali sme ako malá rodinná firma s produktami na meranie spotreby vody a energie. Teraz ponúkame na národnej a medzinárodnej úrovni kompletné portfólio produktov na úsporu energií vrátane riešení pre vykurovanie, ohrev vody, klimatizáciu, fotovoltiku a rozpočítavanie nákladov.

Za viac ako 30 rokov na trhu sme vybudovali stabilný tím uznávaných odborníkov na technológie a legislatívu, ktorí vám radi poradia pri výbere, realizácii a následnej prevádzke všetkých nami ponúkaných riešení.

Udržateľnosť a energeticky efektívny prístup pre nás nie sú novinkou, venujeme sa im prakticky neustále od vzniku spoločnosti. Kombinujeme produkty na meranie spotreby energie a riešenia, ktoré premieňajú energiu na teplo, chlad alebo elektrinu. Dokážeme preto navrhnúť ideálnu kombináciu produktov a technológií, ktoré zabezpečia vášmu domovu komfort a pohodlie bez dodatočných nákladov.

Chcete poradiť s výberom správneho riešenia?

alebo vyplňte dopytový formulár

Referencie

Inštalácia tepelného čerpadla Mitsubishi Zubadan v 150-ročnej stodole na myjavských Kopaniciach. V objekte nebol dostupný plyn. Nádherný príklad toho, ako majiteľ spojil modernú technológiu vykurovania tepelným čerpadlom s krásou historického objektu. 

Myjava, Slovenská republika

Tepelné čerpadlo Zubadan

STARŠÍ NEEFEKTÍVNY PLYNOVÝ OHRIEVAČ BOL NAHRADENÝ KOTLOM ENBRA CD H + EXTERNÝ ZÁSOBNÍK NA OHREV TEPLEJ VODY, ČO PRINIESLO OPROTI STARÉMU NEEFEKTÍVNEMU ZÁSOBNÍKU ZÁKAZNÍKOVI ÚSPORY TAKMER 30 %.

SLOVENSKÁ LEGÁLNA METROLÓGIA, N.O. BANSKÁ BYSTRICA

Slovenská legálna metrológia

PRI REKONŠTRUKCII RODINNÉHO DOMU SA MAJITEĽ ROZHODOL PRE PLYNOVÝ KOTOL ENBRA CD 24. JEHO PATENTOVANÝ NEREZOVÝ VÝMENNÍK ZABEZPEČUJE SPOĽAHLIVÚ PREVÁDZKU A JEDNOTRUBKOVÉ PREVEDENIE GARANTUJE JEDNODUCHÉ A EFEKTÍVNE ČISTENIE NA 100 %. RIEŠENIE VYKUROVANIA A OHREVU VODY RODINNÉHO DOMU PRINIESLO ÚSPORU ENERGIE PRI OPTIMÁLNOM VÝKONE KOTLA.

Rodinný dom, ZVOLEN

Plynový kotol ENBRA CD
ENBRA golf

Kto a čo je ENBRA

Stojíme na čele trhu v oblasti predaja vodomerov, meračov tepla, rozumieme metrológií, vieme vyriešiť vykurovanie a chladenie. Zákazníkom prinášame ucelené služby pre systémy merania tepla a vody a rozpočítavania nákladov, od prvých krokov v návrhu riešenia až po starostlivý servis.

Avšak, naša skutočná sila spočíva v ľuďoch, ktorí tvoria srdce ENBRA. Vládne medzi nami skvelá atmosféra, spájajú nás spoločné hodnoty a to sa odráža v tom, že svoju prácu robíme radi. ENBRA sme my všetci.
 

Zistite viac