Staň se partnerem | ENBRA

Staňte sa
eNBRA partnerom

Ste profesionál alebo odborná firma z oblasti TZB? Pridajte sa k nám!

SPOLOČNE VYTVÁRAME
BUDÚCNOSŤ ENERGetiky

V spoločnosti ENBRA veríme v spojenie odborných znalostí a inovácií. Ponúkame vám možnosť stať sa súčasťou rastúcej siete profesionálov v oblasti TZB. Pridajte sa k nám a využívajte výhody partnerstva, ktoré posunie vaše podnikanie na vyššiu úroveň.

Image

kvalitné a overené
produkty

V spoločnosti ENBRA sa zameriavame na najvyššiu kvalitu. Naše produkty sú starostlivo testované a certifikované, aby sa zabezpečila ich spoľahlivosť a výkon.

Image

Dostatočné
skladové zásoby

Vďaka silným partnerstvám a stabilnej pozícii na trhu máme vždy dostatok produktov na sklade, aby sme zabezpečili rýchlu dostupnosť pre vaše projekty.

Image

zviditeľnenie
vašej značky

Investujeme do marketingu, a nie málo. Ako partner ENBRA budete mať prospech z rozsiahlej propagácie a zvýšite dosah svojej značky.

Image

Podpora
predajných aktivít

Poskytujeme všetko, čo potrebujete na úspešný predaj - od katalógov až po marketingové materiály, ako sú videá, prezentácie a letáky. Spoločne môžeme ísť aj na veľtrh alebo výstavu.

Image

Školenia
a technická podpora

Ponúkame školenia a technickú podporu, ktoré vám pomôžu zostať na čele technologického vývoja a poskytovať najlepšie možné riešenia pre vašich klientov.

Image

Regionálna
dostupnosť

Náš tím obchodných zástupcov pracuje v regiónoch. Sme pripravení prísť za vami kedykoľvek a kdekoľvek nás budete potrebovať a poskytnúť vám osobnú podporu.

Koho hľadáme

Velkoobchody a montážní firmy | ENBRA

Veľkoobchody a montážne firmy

Pre veľkoobchodnú spoluprácu hľadáme obchody a montážne firmy s nadšením pre inovácie vo vzduchotechnike, ktoré majú záujem rozšíriť svoju ponuku o kvalitné produkty ENBRA.

Servisní partneři | ENBRA

servisných partnerov

Spolupracujeme so servisnými špecialistami, ktorí zabezpečujú bezproblémovú prevádzku a údržbu našich produktov k maximálnej spokojnosti našich zákazníkov.

poradenství

projektantov a architektov

Pridajte sa k nám ako špecialisti, ktorí integrujú naše výrobky do moderných a efektívnych riešení pre stavebné projekty.

Staňte sa súčasťou
rodiny enbra

Stať sa partnerom spoločnosti ENBRA znamená pripojiť sa k rodine profesionálov, ktorí zdieľajú vášeň pre kvalitu a inovácie v odbore TZB. Získate nielen prístup k prvotriednym produktom a školeniam, ale aj marketingovú podporu, ktorá zvýši vašu viditeľnosť a posilní vašu značku.

Spoločne budeme rásť a prekonávať výzvy a zároveň poskytovať vašim klientom tie najlepšie energetické riešenia. Pridajte sa k nám a zažite profesionálny aj osobný rozvoj na spoločných formálnych aj neformálnych podujatiach.

Spojenie so spoločnosťou ENBRA je viac ako obchodná spolupráca, je to profesionálne priateľstvo.

s nami Zažijete...

Ako partner ENBRA budete zapojení do školení a vzdelávacích programov v oblasti TZB, ktoré vás posunú o krok ďalej vo vašom odbore. Získate možnosť zúčastniť sa s nami na veľtrhoch a rozšíriť si sieť profesionálnych kontaktov. Môžete sa k nám pridať aj na exkurzie k zahraničným dodávateľom. Okrem toho na vás čakajú športové a spoločenské podujatia, ako sú golfové turnaje, cyklistické výlety, bowling alebo lyžovanie, kde si v neformálnom prostredí vymieňame skúsenosti s našimi partnermi a tí majú možnosť sa navzájom spoznať.

Partnerstvo ENBRA je kombináciou profesionálneho rastu a zábavy a otvára projektantom TZB dvere k novým profesionálnym príležitostiam a priateľstvám.

Enbra Golf Event

Nenechajte si ujsť neopakovateľnú atmosféru a množstvo golfových zážitkov. Pre všetkých hráčov golfu organizujeme každý rok tradičný ENBRA Golf Event. Tento medzinárodný turnaj je stretnutím našich dodávateľov a zákazníkov s vynikajúcou atmosférou na greene aj počas spoločenského večera.

Návšteva Clivet

Aj tento rok sme spoločne navštívili nášho dodávateľa tepelných čerpadiel Clivet. Okrem prehlbovania poznatkov na technickom školení, vďaka ktorým dokážeme riešiť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov, sme si dosýta užili zákutia talianskeho regiónu Veneto. Nechýbala ochutnávka piva v miestnom pivovare a výlet do neďalekých Benátok. Už teraz sa tešíme na najbližšiu návštevu.

A ďalšie...

Počas celého roka pre vás organizujeme produktové školenia, ako v priestoroch našej centrály, tak aj u našich zahraničných dodávateľov. Môžeme sa spoločne stretnúť na Aquatherme v Nitre a Prahe, veľtrhu Ptáček, konferencii Domus, Vykurovanie, či Správa Budov.

Máte záujem o spoluprácu?

Vyplňte nižšie uvedený formulár alebo nás kontaktujte

Typ partnera

Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov.