Velkoobchody a servis | ENBRA

Riešenia pre
Veľkoobchody, servis, montáž

Sme spoľahlivým dodávateľom produktov pre odborníkov v oblasti TZB.

naše inovatívne produkty
vašim zákazníkom

ENBRA je spoľahlivým a inovatívnym partnerom pre veľkoobchody a servisné a montážne firmy. Náš široký sortiment produktov a služieb v kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti energetiky vytvára komplexnú ponuku, ktorá je prispôsobená potrebám profesionálneho trhu.

Naše portfólio výrobkov a služieb pokrýva širokú škálu riešení pre profesionálov v oblasti vykurovania, ventilácie a klimatizácie, od špičkových výrobkov v oblasti merania vody a tepla, cez moderné riešenia pre vykurovanie a chladenie až po fotovoltické systémy.

Sme tu, aby sme podporili vaše podnikanie a pomohli vám poskytovať technické poradenstvo a školenia na nami dodávané produkty.

Image

Garantujeme
odbornosť

Pre našich partnerov pravidelne organizujeme nielen odborné školenia s individuálnym prístupom, ale súčasťou realizácie každej zákazky je aj odborné poradenstvo.

Image

Máme
široké portfólio

Pod značkou ENBRA ponúkame kompletné portfólio produktov na úsporu energie vrátane riešení na meranie spotreby vody a tepla, vykurovanie, ohrev vody, klimatizáciu a fotovoltiku.

Image

rýchla dostupnosť
skladových zásob

Vďaka našej finančnej stabilite a vynikajúcim vzťahom s dodávateľmi si môžeme dovoliť udržiavať dostatočne veľké zásoby, aby boli pre našich zákazníkov vždy rýchlo dostupné.

Produktové riešenia

rozúčtování

Meranie vody a tepla

Zkušebny | ENBRA

Metrologické overenie

Plynový kondenzační kotel ENBRA CD

Vykurovanie

Ohřev vody

Ohrev vody

Ohřev vody | ENBRA

Vzduchotechnika a chladenie

Fotovoltaika | ENBRA

Fotovoltika

logo ENBRA

katalóg produktov enbra

V našom katalógu produktov nájdete podrobné technické informácie o energeticky úsporných a ekologických riešeniach pre vaše podnikanie.

Katalóg produktov

Špecializované služby pre veľkoobchody, servisné a montážne firmy

servis Roman

technická podpora a servis

Ponúkame údržbu a servis v oblasti merania tepla a vody.

Zkušebny

opravy a overovanie meračov

Špecializujeme sa na servis meradiel a ich overovanie. Zabezpečujeme presné a spoľahlivé merania.

školení

profesionálne školenia

Ponúkame programy odbornej prípravy, ktoré zvyšujú odbornosť a technickú pripravenosť našich partnerov.

Karel

odborné poradenstvo

Naši produktoví manažéri sú vám k dispozícii na konzultácie a technickú pomoc v oblasti produktov a riešení.

Zkušebna

Metrologické pracoviská

Na Slovensku a v Českej republike poskytujeme overovanie a kalibráciu meradiel, posudzovanie zhody vodomerov a mnoho ďalších služieb.

Jarda

Podpora v teréne

Našim partnerom poskytujeme služby aj v teréne. Sme k dispozícii na zavolanie a ako záloha pri problematických zákazkách.

Obchodní tým | ENBRA

"Snažíme sa byť čo najbližšie našim zákazníkom, aby sme mohli lepšie rozumieť ich potrebám a poskytovať im na mieru presne to, čo potrebujú. Obchod, blízke vzťahy so zákazníkmi a túžba neustále prinášať inovácie sú v našej DNA."

Obchodný tím

SME SPOĽAHLIVÁ VOĽBA
PRE veľkoobchody, servisné a montážne firmy

Spokojnosť zákazníkov je pre nás kľúčová. Vďaka sieti našich pobočiek poskytujeme kvalitné služby na celom území Slovenskej a Českej republiky a náš tím obchodných zástupcov, technikov a špecialistov zabezpečuje technickú podporu a osobný prístup k zákazníkovi. Snažíme sa byť aktívni v odborných a vzdelávacích programoch pre odborníkov a školy a neustálym zlepšovaním našej ponuky a služieb sme rešpektovanou spoločnosťou v odbore.

Chcete dopytovať riešenie alebo produkt?

alebo vyplňte online formulár

REFERENCIE

VĎAKA MODERNÝM MERAČOM CHLADU SHARKY 774 A 775 A ZBERNÍC ENBRA EASY2 SIM MÔŽE ZÁKAZNÍK SLEDOVAŤ DÁTA O SPOTREBE JEDNOTLIVÝCH PREVÁDZOK POHODLNE CEZ PORTÁL ENBRA CONNECT. 

NÁKUPNÉ CENTRUM AUPARK, ŽILINA

Aupark Žilina

Komplex Europalace je druhou najvyššou budovou v Žiline. Do tohto objektu sme dodali 125 ks meračov tepla ENBRA Supercal 739 a 129 ks bytových vodomerov ENBRA ER-AM s rádiovým modulom, vďaka ktorým je možný diaľkový odpočet nameraných dát. 

Polyfunkčný komplex Europalace, Žilina

Europalace Žilina

DO NADČASOVÝCH INŠPIRATÍVNYCH PRIESTOROV INTERPOLIS OFFICE CENTER SME DODALI VODOMERY ENBRA ER-AM S RÁDIOVÝM MODULOM A ODPOČTOVÉ SADY ENBRA EWM. ZÁKAZNÍK MÁ TAK K DISPOZÍCII PRESNÉ ÚDAJE O SPOTREBE VODY CELÉHO KOMPLEXU. 

INTERPOLIS OFFICE CENTER, BANSKÁ BYSTRICA

Interpolis Office Center

JEDNA Z NAJMODERNEJŠÍCH NEMOCNÍC NA SLOVENSKU KONTROLUJE VLASTNÚ SPOTREBU VĎAKA meračom tepla a chladu Sharky 775 a FS 475, KTORÉ SME DO TOHTO ZDRAVOTNÍCKEHO ZARIADENIA DODALI.

NEMOCNICA BORY – PENTA HOSPITALS, BRATISLAVA

Nemocnica Bory

Nemecký výrobca luxusných automobilov Porsche vybudoval v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie. Presné údaje o spotrebe pre toto stredisko na vývoj nových technológií zabezpečujú naše merače tepla ENBRA Supercal 739. 

Porsche Werkzeugbau, Horná Streda

Porsche Horná Streda