Vzduchotechnika a chlazení - header | ENBRA

Chladenie
a zdravý vzduch

Naše úsporné riešenia zaisťujú ideálnu klímu pre váš zdravý domov. Užívajte si čerstvý vzduch a príjemnú teplotu po celý rok.

Zistite viac

Klimatizace | ENBRA
Klimatizácie
Rekuperace | ENBRA
Rekuperácie

 

Klimatizácie a rekuperácie:
štandard pre zdravé bývanie

Kvalita vzduchu, ktorý dýchame, má zásadný vplyv na naše zdravie. Tepelný komfort zasa zabezpečuje pokoj a celkovú pohodu. Moderné systémy klimatizácií a rekuperácií nielen regulujú teplotu a zabezpečujú vetranie, ale aj filtrujú vzduch, čím z neho odstraňujú alergény. Pri výbere je dôležité zohľadniť energetickú účinnosť, možnosti filtrácie a najmä v prípade rekonštrukcie kompatibilitu s existujúcimi systémami.

Ponúkame komplexné riešenia pre chladenie a zdravý vzduch, ktoré sú vhodné pre novostavby aj rekonštrukcie. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky vaše požiadavky na komfort a aby boli šetrné k životnému prostrediu, ako aj k vašej peňaženke.

Image

Efektívne chladenie
po celý rok

Naše klimatizačné a vzduchotechnické systémy vám zaistia efektívne chladenie aj v najteplejších dňoch. Užite si pohodlie a príjemnú klímu vo svojom domove bez ohľadu na vysoké teploty vonku.

Image

Zdravý vzduch
pre zdravý domov

Naše systémy vzduch nielen ochladzujú, ale tiež ho čistia, čo vedie k vyššej kvalite vzduchu a zdravšiemu životnému prostrediu u vás doma. Čistý vzduch je základ zdravého domova.

Image

Energetická účinnosť
a úspora

Ponúkame energeticky veľmi účinné zariadenia, čo vedie k úspore energie a nákladov na ich prevádzku. Naše systémy sú navrhnuté s ohľadom na dlhodobú efektivitu používania.

Produkty pre
Chladenie a zdravý vzduch

Vyberte si produkty, ktoré sú pre vás najvhodnejšie.

Chlazení a zdravý vzduch - ENBRA

Riešenia s klimatizáciou a rekuperáciou

Řešení s lokální rekuperací | ENBRA

Lokálna rekuperácia

  • Vhodná do bytov alebo domov
  • Jednotky určené na inštaláciu "pred stenu"
  • Jednoduchá inštalácia a údržba
  • Tichý chod
  • Integrovaný senzor vlhkosti a zotmenia
Řešení s klimatizací | ENBRA

Klimatizácia

  • Možnosť celoročného využívania (v lete chladí, v zime vykuruje)
  • Finančná úspora vďaka efektívnejšiemu využitiu zariadenia
  • Diaľkový ovládač s teplotným senzorom
  • Samočistiaca funkcia

Naše služby

poradenství

PORADENSTVo

Neobmedzujeme sa na jednu konkrétnu technológiu. Naši odborníci vám pomôžu vybrať najvhodnejšie riešenie. Zabezpečujeme návrh, dodávku produktov, implementáciu a bezproblémovú prevádzku.

dotace

Dotácie a financovanie

Máme dlhoročné skúsenosti s dotáciami na rekonštrukcie a novostavby. Využite aktuálne možnosti dotácií na plynové kotly, tepelné čerpadlá a fotovoltiku.

Servis B

servis

Vďaka servisnej sieti našich partnerov ENBRA vám ponúkame nielen kvalitné produkty, ale aj záručný a pozáručný servis, ktorý vykonávajú vyškolení profesionáli počas celej životnosti realizovaných riešení.

Sme spoľahlivá voľba
pre chladenie a zdravý vzduch

Ponúkame moderné technológie pre komfortné chladenie a čerstvý vzduch pre domácnosti, firmy a organizácie. Naším hlavným cieľom je poskytnúť vám komfort a pohodlie pri nízkych prevádzkových nákladoch a dlhej životnosti. Početné referencie dokazujú, že sa nám to darí.

Dodávame širokú škálu produktov a technológií vrátane klimatizácií a rekuperácií, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali naše vysoké štandardy kvality.

Spolupracujeme s overenými servisnými partnermi, ktorí sa môžu spoľahnúť na náš skúsený interný tím. Vďaka tomu sa na kvalitu ENBRA môžete spoľahnúť aj vy. 

Chcete poradiť alebo sa informovať o riešeniach pre Chladenie a zdravý vzduch?

alebo vyplňte dopytový formulár

Referencie

ENBRA dodala a inštalovala systém klimatizácie do centrály ENBRA SLOVAKIA, v ktorej prebehla rozsiahla rekonštrukcia vrátane rekonštrukcie vykurovania a chladenia. 

ENBRA SK, Banská Bystrica

ENBRA SK

BEZDRÔTOVÝ SYSTÉM REKUPERÁCIE TEPLA REVENT 150 SME DODALI A NAINŠTALOVALI V BYTOVOM DOME NA GAJDOŠOVEJ ULICI V BRNE. CELKOVO BOLO NAINŠTALOVANÝCH 48 JEDNOTIEK.

BYTOVÝ DOM, GAJDOŠOVA, BRNO, ČESKÁ REPUBLIKA

Bytový dům Gajdošova