Plynové kotly a kotly na tuhé palivá

logo fondital Be PALLINI

Firma FONDITAL je jedna z popredných značiek zaoberajúca sa výrobou domácich vykurovacích systémov. Jej široká ponuka obsahuje vysokospoľahlivé produkty navrhnuté s ohľadom na životné prostredie a energetickú úspornosť. Moderné technológie výroby a uplatnenie japonských štandardov kvality radí firmu medzi popredných výrobcov. Perfektná kvalita produktov bola vždy základným princípom značky FONDITAL. Od samého začiatku si značka FONDITAL dala za svoje poslanie, neustále inovovať svoje výrobky a výrobný postup vykurovacích systémov  tak, aby výrobky spĺňali stále sa zvyšujúce nároky.
To všetko je možné len vďaka modernému prístupu, dôrazu na dokonalosť, precíznemu výberu materiálov a schopnosti orientovať sa na súčasnom trhu. Dnes je značka FONDITAL synonymom pre teplo, bezpečie a komfort.

 B-max Technology  

Novinkou v portfóliu sú oceľové automatické kotle na pelety ENBRA CB-EKO s horákom B-Max, ktoré sú určené na spaľovanie drevných peliet a je ich možné integrovať do akéhokoľvek vykurovacieho systému, od radiátorového kúrenia po podlahové.