Odpočty meračov spoločnosti ENBRA on-line na portáli poschodoch.sk

25. 2. 2019
Majte svoje energie pod kontrolou Energie sú jedným z najdrahších artiklov domácností a firiem. Preto je samozrejmé, že sa hľadajú cesty k ich šetreniu. Jednou z nich je mať svoje energie pod kontrolou prostredníctvom on-line monitoringu bezdrôtových meračov cez internet.

www.poschodoch.sk

V ENBRE sme integrovali systém on-line zberu denných odpočtov meračov v bytoch do systému DOMUS. Ten prevádzkuje službu Kontrola spotreby, ktorá sprístupňuje denné spotreby vlastníkom bytov cez portál www.poschodoch.sk. Denné spotreby sa preberajú z kompatibilných meračov mnohých výrobcov. Od 1.1.2019 je možné použiť pre túto službu aj naše ENBRA merače.
 

Výhody sú nesporné

Výhody tohto riešenia sú zjavné. Prístup technika do bytu je nutný len v prípade poruchy zariadenia. Odpočet je možné urobiť kedykoľvek, v akejkoľvek periodicite a jeho výsledok sa používateľovi zobrazí na internete na jeho osobnom počítači, telefóne či tablete. Celú správu a monitorovanie svojich spotrieb a vyúčtovaní je možné sledovať na akomkoľvek mieste na svete, stačí byť on-line.