Raňajky s ENBROU

Počas leta sme pre našich partnerov pripravili sériu eventov „Raňajky s ENBROU“, na ktorých si budú môcť pochutnať vo vybraných predajniach po celom Slovensku. Okrem voňavej kávy a chrumkavých croissantov prídu na rad aj kotly FONDITAL, ktoré Vám predvedieme v plnej kráse. A keďže nie sme povrchní, odhalíme aj tú ich vnútornú :)

Akciu sme odštartovali 13.júna v predajni Plyspo v Rožňave. Utorňajšie ráno tak patrilo nášmu obchodnému zástupcovi Števovi Hricovi a servisnému technikovi Vladovi Ďurdíkovi. Spoločne všetkých previedli portfóliom produktov plynových kotlov FONDITAL po obchodnej aj technickej stránke. Nahliadnuť sa dalo aj priamo dovnútra vybraných kotlov. Pozreli sme sa „na zúbok“ kotlu Antea KRB 24, ktorý sa za takmer štyri roky predaja na slovenskom trhu teší veľkej obľube, a tiež kotlu Minorca KC 20, ktorý zas obsahuje hliníkový výmenník špeciálne vyvinutý pre firmu FONDITAL. V ten istý deň sme s eventom pokračovali ešte v predajni Thermat v Spišskej Novej Vsi. Aj tu sme sa stretli s veľkým záujmom našich partnerov, ktorí nás zasypali množstvom zvedavých otázok, na ktoré samozrejme dostali aj odpovede.

Raňajkovať budeme aj ďalej, počas celého leta nás čakajú zastávky nielen na východe, ale aj v rámci stredného a západného Slovenska. „Od júna do septembra prejdeme viacero vybraných predajní po celej krajine. Pokúsime sa všetkým našim partnerom a rovnako aj potenciálnym zákazníkom komplexne priblížiť portfólio FONDITAL, z ktorého si každý vie vybrať plynový kotol podľa svojich potrieb a možností,“ hovorí Evgenia Gololobová, obchodná riaditeľka spoločnosti ENBRA Slovakia.

Ak by Vám teda v horúcich letných dňoch dobre padlo ľahké občerstvenie a radi by ste sa dozvedeli viac aj o kotloch FONDITAL, tešíme sa aj na Vás.

Informácie o raňajkách, ktoré chystáme, budú priebežne zverejňované na našej webovej stránke.